Ellentétes lenne az európai értékekkel, ha a gazdagabb államok több támogatást kapnának
Orbán Viktor miniszterelnök kedden videokonferencia keretében egyeztetett az Európai Tanács elnökével, Charles Michellel - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke. A megbeszélés a július 17-18-án esedékes EU-csúcs előkészítését szolgálta.