BENKŐ Péter

rendkívüli követ és meghatalmazott miniszter,
a Mezőgazdasági Különbizottság (SCA) szóvivője, a mezőgazdasági és környezetvédelmi csoport vezetője

+32 2 234 12 17

peter.benko@mfa.gov.hu

 

ALDEREGUÍA PRADO Carlos

halászat

+32 2 234 14 15

Carlos.Aldereguia@mfa.gov.hu

 

GÁL Péter

Mezőgazdasági Különbizottság (SCA) helyettes szóvivője, mezőgazdasági szakdiplomata

+ 32 2 234 13 40

peter.gal@mfa.gov.hu

 

BENDE Borbála

állategészségügyi és élelmiszer-biztonsági szakdiplomata

+32(0)495 914 541

Borbala.Bende@mfa.gov.hu           

 

FARKAS Hilda

környezetvédelmi szakdiplomata

+32 2 234 1 287

Hilda.Farkas@mfa.gov.hu

 

FÁSKERTI Zita

Környezetvédelmi szakdiplomata

+32 2 234 12 85

zita.faskerti@mfa.gov.hu

 

GOSZTONYI Ádám

környezetvédelmi szakdiplomata

+32 2 234 12 98

adam.gosztonyi@mfa.gov.hu

 

HOLLÓ Gábor

növényegészségügyi  szakdiplomata             

+32 2 234 12 54

gabor.hollo@mfa.gov.hu

 

JANAKAKISZ Márta

halászat

+32 2 234 12 45

marta.janakakisz@mfa.gov.hu

 

KOVÁCS Barna

Agrárpolitikai szakdiplomata, kutatás-fejlesztés és innováció, biomassza alapú gazdaság, BIOEAST titkár

+32 2 234 12 42

barna.kovacs@mfa.gov.hu

 

LENGYEL Péter

halászati szakdiplomata

+32 2 234 13 43

Peter.Lengyel@mfa.gov.hu           

 

LIPPAI Edit

növényegészségügyi  szakdiplomata             

+32 2 234 12 26

Edit.Lippai@mfa.gov.hu                   

 

ÖTVÖS Péter

green deal diplomata

+32 2 234 12 59

peter.otvos@mfa.gov.hu

 

RÉCZEY Gábor

halászat

+32 2 234 14 06

gabor.reczey@mfa.gov.hu

 

TÓTH Balázs

Mezőgazdasági Különbizottság (SCA) helyettes szóvivője, mezőgazdasági szakdiplomata

+32 2 234 12 40

balazs.toth@mfa.gov.hu

 

TÓTH Réka

mezőgazdasági attasé

+32 2 234 12 44   

Reka.Toth@mfa.gov.hu    

 

WYSZOCZKY Gábor

állategészségügyi és élelmiszer-biztonsági szakdiplomata

+32 2 234 12 66

gabor.wyszoczky@mfa.gov.hu

 

MAROSVÖLGYI Nikoletta

Környezetvédelmi szakdiplomata

+32 2 234 12 29

Nikoletta.Marosvolgyi@mfa.gov.hu

 

RACSKÓ Tamás

mezőgazdasági szakdiplomata

tel: +32-2-234-1281

Tamas.RACSKO@mfa.gov.hu